Size yaptığımız tasarımlar kendi üretim sürecimizden geçer yani herhangi bir satıcıdan alınıp satılan ürünler değildir. Üretimi kendimiz yaptığımız için siz hayal edin biz gerçekleştirelim. 

Sihirli Ellerim, sunduğu hizmet ve güvenli alışveriş alternatifleri sayesinde her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşmakta ve sizlerin desteğiyle büyümeye devam etmektedir. 

Kalifiye ve uzman üretim ekibimiz ve satış danışmanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 

Satın almış olduğunuz ürünle ilgili olarak istek ve önerilerinizi her an bizimle paylaşabilirsiniz. Ürünlerimizi sizlere ulaştırmada kalite, uygun fiyat, güvenli ödeme seçenekleri ve zamanında kargo sitemizin öncelik verdiği konuların başında bulunmaktadır. 

Bu sitede paylaştığımız resimlerin amacı hakkımızda net karar vermenize yardımcı olmaktır. Çünkü çok büyük emeklerle yapılan el işlerinin doğru ellere emanet edilmesi, artık üretimin çok zor olduğu günümüzde oldukça önem kazanmaktadır. 

Bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz. Telefonla bizi arayabilir ve yaptırmak istediğiniz tasarımla ilgili bize danışabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

HAKKIMIZDA

Sihirli Ellerim

+90 505 677 68 14

Sihirli Ellerim’in amacı organizasyon yapmak isteyen insanların her türlü ihtiyaçlarını tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak, kaliteli malzemelerle ve özenli işçilikle, uygun fiyatlar ve kişiye özel siparişlerle en iyi koşullarda hazırlanmalarını sağlamaktır. 

Doğum, bebek, mevlüt, doğum günü, sünnet, söz, nişan, kına setleri seri üretim mantığı ile üretilemez. Hepsinde el işçiliği yoğundur ve ürünleri kendimize özgü tasarlarız.